شرکت (پرتو تابش آریا) (سهامی خاص) بشماره ثبت ۴۶۷۸۰ در سال ۱۳۹۰ توسط آقای( محمدرضا بندلی) تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه
ساخت وطراحی و واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاههای تزریق پلاستیک با برند ptaرا آغاز نمود. Pta یکی از معتبرترین برندهای در زمینه ساخت ماشینهای تزریق پلاستیک بوده و تعداد ماشینهای در حال فعالیت در سراسر ایران گواه این ادعاست..
شرکت (پرتو تابش آریا) با ارائه نسل جدید ماشینهای خود در دهه نود و کسب گواهینامه ها و استانداردهای ملی وبین المللی گوناگون، گام بزرگی را در جهت بهبود کیفیت وپیشرفت تکنولوژی در صنعت تزریق پلاستیک ایران رقم زده است. در این روند هدفمند، همکاری (پرتوتابش اریا) با نامداران صنعت پلاستیک از دیگر کشورهای دنیا مانند ،المان ،تایوان،ایتالیا ، ترکیه،چین و همچنین شرکت در نمایشگاه های داخلی وخارجی وارتباط مستقیم وبا همکاران ومشتریان موجب ارتقای تجارب فنی مهندسی در زمینه ارایه ماشین الات تزریق پلاستیک وخدمات بهتر وبا کیفیت گردیده است.
این سوابق ارزشمند سبب گردیدند هم اکنون علاوه بر فعالیت شرکت( پرتوتابش اریا) با استفاده از تجربهای موفق در زمینه واردات و ساخت و خدمات پس از فروش ماشینهای تزریق پلاستیک و دیگر محصولات گامی موثر در صنعت بردارد. لذا
(شرکت پرتوتابش اریا) جهت ارتقای وبروز کردن ماشینالات و بهتر وبا کیفیت محصولات تولید شده کارخانجات بادرنظر گرفتن شرایط پرداخت اسان وبلند مدت بصورت اقساط بدون کارمزد گامی موثر در نوسازی خطوط تولید برداشته است.