شرکت پرتو تابش آریا

شرکت (پرتو تابش آریا) (سهامی خاص) بشماره ثبت ۴۶۷۸۰ در سال ۱۳۹۰ توسط آقای ( محمدرضا بندلی) تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه ساخت وطراحی و واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاههای تزریق پلاستیک با برند ptaرا آغاز نمود. Pta یکی از معتبرترین برندهای در زمینه ساخت ماشینهای تزریق پلاستیک بوده و تعداد ماشینهای در حال فعالیت در سراسر ایران گواه این ادعاست..
شرکت (پرتو تابش آریا) با ارائه نسل جدید ماشینهای خود در دهه نود و کسب گواهینامه ها و استانداردهای ملی وبین المللی گوناگون، گام بزرگی را در جهت بهبود کیفیت وپیشرفت تکنولوژی در صنعت تزریق پلاستیک ایران رقم زده است. در این روند هدفمند، همکاری (پرتوتابش اریا) با نامداران صنعت پلاستیک از دیگر کشورهای دنیا مانند ،المان ،تایوان،ایتالیا ، ترکیه،چین و همچنین شرکت در نمایشگاه های داخلی وخارجی وارتباط مستقیم وبا همکاران ومشتریان موجب ارتقای تجارب فنی مهندسی در زمینه ارایه ماشین الات تزریق پلاستیک وخدمات بهتر وبا کیفیت گردیده است.
این سوابق ارزشمند سبب گردیدند هم اکنون علاوه بر فعالیت شرکت( پرتوتابش اریا) با استفاده از تجربهای موفق در زمینه واردات و ساخت و خدمات پس از فروش ماشینهای تزریق پلاستیک و دیگر محصولات گامی موثر در صنعت بردارد. لذا (شرکت پرتوتابش اریا) جهت ارتقای وبروز کردن ماشینالات و بهتر وبا کیفیت محصولات تولید شده کارخانجات بادرنظر گرفتن شرایط پرداخت اسان وبلند مدت بصورت اقساط بدون کارمزد گامی موثر در نوسازی خطوط تولید برداشته است.

 هدف ما : کیفیت درمحصولات، سرعت در خدمات و سهولت در فروش

شرکت پرتوتابش اریا با بهره گیری از تجربیات افراد متخصص در ساخت ماشین آلات تزریق پلاستیک وهمچنین تولیدکنندگان قطعات پلاستیک اقدام به واردات نسل جدید انواع ماشین آلات تزریق پلاستیک ولوازم جانبی جهت تولید قطعات PVC ،قطعات دیواره نازک،قطعات وظروف IML ،قطعات بسیار دقیق و حساس ،قطعات دورنگ ودولایه وقطعات BMC، همترازباماشینهای اروپایی ازکشورچین نموده است.

این شرکت با بهره گیری ازبهترین مهندسین وتکنولوژی روز دنیا واستفاده از ماشینهای پیشرفته CNCوماشین افزارهای بسیار دقیق ومراکز تحقیق ، توسعه و طراحی؛موفق به دریافت چندین گواهینامه استاندارد بین المللی  ازپروسه انتخاب مواد،تولید ونصب و راه اندازی و همچنین استاندارد سلامت روزاروپا گردیده است.

این شرکت ازجهت رسیدن به صددرصد نرخ مطلوب، دستگاهها را بیش از۷۲ ساعت متوالی جهت اطمینان ازعملکرد مناسب تست می نماید.در این ماشین ها فاکتورهایی همچون قابلیت نصب روبات، کاهش مصرف انرژی از۲۰تا۷۰ درصد، افزایش سرعت تولید وایمنی بیشتردرنظرگرفته شده است.

همچنین شرکت  پرتوتابش اریابا عقدقرارداد باشرکت های معتبرقالب سازی : ایران ، چین و تایوان ، ترکیه آمادگی خود راجهت مشاوره وساخت انواع قالب های خودرو پزشکی نظامی کشاورزی و.. حساس ودقیق اعلام می نماید.

هدف ما جلب رضایت شما مشتریان پرتوتابش اریااست ، این تنها یک شعار نیست ! یک هدف است

رضایت مشتری : اولین و آخرین معیار برای اندازه گیری رضایت مشتری این است که آیا انتظارات او برآورده می شود یا خیر ؟ در مورد انتظارات مشتریان باید استاندارهایی خاص از رضایت در هر قسمت از بازار شناسایی شود ولی می توان از استانداردهای عمومی استفاده کرد . مشتریان گوناگون اولویت‌های مختلفی برای ویژگیهای ذیل قائلند و اگر چه ممکن است به برخی از آنها اصلاً اهمیت ندهند ، ولی شرکت باید برای حصول اطمینان، همه آنها را بررسی کند :نسبت ارزش به قیمت : مشتریان علاقمندند در مقابل قیمتی که می پردازند تا انجا که ممکن است ارزشهایی دریافت کنند . نسبت ارزش دریافت شده توسط مشتری به ‌ازای قیمت پرداخت شده را می توان از طریق بالابردن ارزش یا پایین آوردن قیمت بهبود داد. دو مغازه ممکن است محصولات مشابهی بفروشند ولی مشتریان یکی از آنها به دلیل ویژگیهای آن مغازه حاضرند برای همان محصولات پول بیشتری پرداخت کنند .

 کیفیت محصول : خریداران هر نوع محصول و خدمت مایلند قابلیت های محصولات با انتظارات آنها مطابقت داشته باشد . این نکته را هیچ گاه نباید فراموش کرد که با تبلیغات وسیع، تخفیفات و تبسم به مشتری نمی توان محصولات بی کیفیت را با موفقیت به فروش رساند و به خاطر داشته باشیم که کیفیت باید بر اساس نظر مشتری تعریف و ابلاغ شود . برای مشتری مهم نیست که ۹۷ درصد از محصولات ما بدون نقص است . او می خواهد کیفیت محصول خاصی که می خرد در سطح ۱۰۰ درصد بدون نقص باشد . برای رسیدن به چنین هدفی، باید به طور دقیق و همه جانبه کلیه محصولات از مراحل تولید تا پایان مراحل نصب و راه اندازی مورد بررسی قرار گرفته و از کیفیت آنها اطمینان حاصل شود .

 

ضمانت نامه ها : هیچ کس مایل نیست بدون اطمینان به اینکه فروشنده به قول و تعهد خود راجع به عملکرد و کیفیت محصول پایبند خواهد ماند محصولی بخرد . روش متداول برای بوجود آوردن این اطمینان ارائه ضمانت‌نامه یا قید کردن ضمانت در قرارداد فروش است . البته گاهی با ارائه بهترین ضمانتنامه هم نمی توان مشتریان را راضی نگه داشت و مشتریان مایل نیستند پول خود را پس بگبرند. آنها محصولی را می خواهند که بدون نقص کار کند و بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از این امر تلاش در عرضه با کیفیت مطلوب و ارائه خدمات به مشتریان است نه ارائه ضمانتنامه .

برطرف کردن مشکلات : شرکت ما می داند که مشتری ناراضی فرصتی را به شرکت ارائه می دهد نه مشکل را. تحقیقات نشان داده است مشتریانی که با مشکل مواجهند و از روش برطرف کردن آن به وسیله شما راضی هستند احتمالاً از مشتریانی که به طور عادی از خدمات بدون اشکال شما استفاده می کنند، وفادارترند، زیرا هنگامی که مشتریان مشکلی را مطرح می کنند ، فرصتی دارید تا نشان دهید به تعهد خود برای جلب رضایت آنها پایبندید. در شرکت آی. بی . ام در آمریکا، زمانی که کامپیوتری خراب می شود ، تکنسینها با تجهیزات و قطعات مورد نیاز در محل حاضر شده و ضمن عذرخواهی از مشتری به تعمیر کامپیوتر می پردازند و کارکنان دیگر هنگام تعمیر و پایان آن به مشتریان تلفن می زنند و وضعیت دستگاه را جویا می شوند. برخی از مردم تصور می کنند این کار توجه بیش از حد و هدر دادن پول است ، ولی با انجام دادن چنین کارهایی این فکر در مشتریان تقویت می شود که آنها برای شرکت مهم هستند و شرکت هر کاری برای راضی کردن آنها انجام می دهد

تجربه خرید : معیار مهم دیگر در رضایت مشتری، تجربه خرید محصولات و خدمات است. یک راه برای ارتقای محصولات به سطحی بالاتر از رقبا این است که فرایند خرید به صورتی سریع، راحت، بدون اشکال و تا حد امکان لذتبخش درآید . برعکس، حتی عرضه محصولی با کیفیت عالی در شرایطی که تجربه خرید آهسته ، ناخوشایند و مشکل باشد ممکن است با زیان همراه گردد . مشتریان مختلف بر جنبه های گوناگونی تاکید می ورزند. هیچ کس مایل نیست با فروشندگان یا تعمیرکاران بداخلاق سر و کار داشته باشد و یا برای دریافت محصول و خدمات در صف انتظار بماند . تجربه‌ای ناخوشایند در خرید ممکن است موجب نارضایتی شدید مشتریان شود. در یک مطالعه تحقیقی ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان بیان کردند که به دلیل رفتارهای ناخوشایند فروشندگان و کارکنان خدمات ، دیگر از آن شرکت ها خرید نمی کنند.